Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Reintegrare]Oscar_Blane

In jos

[Reintegrare]Oscar_Blane Empty [Reintegrare]Oscar_Blane

Mesaj Scris de Oscar_Blane Lun Iun 24, 2013 9:19 am

Nume Prenume- Blane Oscar
Insigna detinuta- 37
Rankul detinut- EMT-II
Rankul dorit-EMT-II
Motivul pentru care ai fost demis- Directorul spitalului a fost demis de catre Ministerul Sanatatii,iar toti angajatii au fost demisi.(
Motivul pentru care ai dori sa fi reprimit(150 Cuvinte)- Doresc sa fiu reprimit deoarece imi place munca de medic si altundeva in acest oras nu exista alt spital si nu vreau sa parasesc orasul natal.Mi-am facut multi prieteni aici si imi este dor de toti.Sper ca toti se vor bucura sa ma revada.Aceasta este munca mea si nu pot avea alta.Am fost plecat toata aceasta vreme la bunicii mei de la tara,unde a trebuit sa am grija de ei deoarece erau grav bolnavi.Stim cu totii ca acest oras este plin de oameni care vor sa faca numai rau unor oameni nevinovati asa ca eu doresc sa imi reocup functia de EMT-II alaturi de ceilalti colegi.Imi este dor de emotiile pe care le aveam cand primeam un apel sau cand era nevoie de interventie chiar in strada.Vreau sa imi revad colegii si sa salvez de fiecare data vietile cetatenilor acestui oras.Va multumesc pentru atentia acordata si sper sa ne vedem curand in incinta spitalului.

Oscar_Blane

Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum