Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Reintegrare]Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda))

2 participanți

In jos

[Reintegrare]Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda)) Empty [Reintegrare]Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda))

Mesaj Scris de Wilssem_Celudda Vin Iun 21, 2013 11:10 am

Nume Prenume- Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda))
Insigna detinuta- Nu detineam o insigna.
Rankul detinut- EMT-II
Rankul dorit- Nu am pretenti la rank , ceva in care sa pot sa patrulez si sa raspund la apeluri.
Motivul pentru care ai fost demis- Am ramas fara director.
Motivul pentru care ai dori sa fi reprimit(150 Cuvinte)- As dori sa fiu reprimit pentru ca in acel timp petrecut in departament nu am dat gresi si am facut ce a trebuit am salvat multi oamnei , le-am acordat un prim ajutor si nu cred ca am facut ceva neclar sau fara un motiv anume.Am incercat sa ma mentin si sa nu dau gresi si cred ca am reusit , daca voi fi reprimit voi incerca sa fac numai bine ca si pana acum voi incerca sa stau si peste program sa ajut oameni bolnavi si care au nevoie de ajutorul nostru si vreau sa raspund la toate accidentele si toate apelurile primite si sa fiu primul care sa acorde un prim ajutor si sa fac oameni ce traiesc in acest oras sa aiba incredere in acest spital.

Wilssem_Celudda

Mesaje : 6
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

[Reintegrare]Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda)) Empty Re: [Reintegrare]Christopher_Dizzanio ((Wilssem Celudda))

Mesaj Scris de Mario_Seppona Vin Iun 21, 2013 11:06 pm

Acceptat.

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum