Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[REINTEGRARE]Rapha Malucio-[Acceptat]

2 participanți

In jos

[REINTEGRARE]Rapha Malucio-[Acceptat] Empty [REINTEGRARE]Rapha Malucio-[Acceptat]

Mesaj Scris de Rapha Malucio Vin Mai 31, 2013 11:30 am

Nume Prenume-Rapha Malucio
Insigna detinuta-Nu am avut.
Rankul detinut-Medicine Student.
Rankul dorit-Nu conteaza,imi place orice rank,pentru ca imi place foarte mult in EMS .
Motivul pentru care ai fost demis-Invactivitate,mi-am explicat situatia.
Motivul pentru care ai dori sa fi reprimit(150 Cuvinte)-Pai,as dori sa fiu reprimit in EMS , pentru ca imi place foarte mult sa ajut oamenii,sa fiu tot timpul prezent la interventii,urgente,si sa ajut cat mai mult oamenii atat IC , cat si OOC .Vreau sa devin din nou membru EMS,si sa ajung un rank cat mai avansat si sa fiu cel mai bun.Imi place foarte mult,cand este o urgenta foarte grava,si vreau sa fiu primul acolo,sa acord primul ajutor asa cum stiu eu mai bine.Imi place foarte mult sa ma inteleg cu colegii,imi place foarte mult EMS-ul.Daca nu as fi avut situatia care am avut-o,nu as fi iesit din EMS,dar din pacate,asa a fost sa fie.Vreau sa devin din nou membru EMS , pentru ca imi place foarte mult aceasta factiune,si vreau sa ajut oamenii.Mi-a placut foarte mult,cand am fost membru EMS , si vreau sa devin din nou,membru EMS.

Multumesc.

Rapha Malucio

Mesaje : 3
Data de inscriere : 17/05/2013

Sus In jos

[REINTEGRARE]Rapha Malucio-[Acceptat] Empty Re: [REINTEGRARE]Rapha Malucio-[Acceptat]

Mesaj Scris de VladimirBorisov Lun Iun 03, 2013 12:59 am

Accepta cu rankul Student !

VladimirBorisov

Mesaje : 50
Data de inscriere : 14/05/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum