Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Reintegrare] Muhammad Nigar (( Lawrance DeMassetta )) -[Acceptat]

2 participanți

In jos

[Reintegrare] Muhammad Nigar (( Lawrance DeMassetta )) -[Acceptat] Empty [Reintegrare] Muhammad Nigar (( Lawrance DeMassetta )) -[Acceptat]

Mesaj Scris de Muhammad_Nigar Vin Iun 07, 2013 11:46 pm

Nume Prenume: Muhammad Nigar
Insigna detinuta: #10
Rankul detinut: EMT-II
Rankul dorit: EMT-II
Motivul pentru care ai fost demis: A trebuit sa ma transfer la spitalul din San Fiero deoarece mi-am schimbat domiciliul.
Motivul pentru care ai dori sa fi reprimit(150 Cuvinte): Am petrecut ceva timp pe timpul fostului Director si m-am tinut de treaba. Orasul este unul mare si datorita mutarii mele in Los Santos vreau sa ma reapuc de treaba. Orasul este unul cu o criminalitate crescuta si are nevoie de foarte mult personal experimentat in medicina. Vreau sa fiu reprimit deoarece vreau sa ajut in continuare cetatenii orasului Los Santos si sa ajut in continuare personalul spitalului cu experienta mea. Vreau sa vad din nou zambetul pe buze al cetatenilor care veneau la spital si se internau si cand ieseau zambeau deoarece se simteau chiar foarte bine. Vreau sa simt din nou presiunea cu care mergeam la apeluri si sa revin frant de oboseala acasa stiind ca ziua urmatoare voi mai putea salva o viata.

Muhammad_Nigar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/06/2013

Sus In jos

[Reintegrare] Muhammad Nigar (( Lawrance DeMassetta )) -[Acceptat] Empty Re: [Reintegrare] Muhammad Nigar (( Lawrance DeMassetta )) -[Acceptat]

Mesaj Scris de VladimirBorisov Dum Iun 09, 2013 9:00 am

Acceptat cu rankul de EMT-II

VladimirBorisov

Mesaje : 50
Data de inscriere : 14/05/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum