Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Connor McShane

In jos

[CV]Connor McShane Empty [CV]Connor McShane

Mesaj Scris de Connor McShane Joi Iun 27, 2013 11:56 am

[CV]Connor McShane Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: Connor McShane

1.1 Varsta: 25

1.2 Sex: Masculin

1.3 Adresa:Richman 8

1.4 Numar de telefon: 78906

1.5 Stare civila: Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente:Avocat,manager la un club select

1.7 Ocupatie in prezent: Somer

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?:Da




OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Public School 11

2.1 Liceu: High School of Medical Services Los Santos

2.2 Facultate(optional): Faculty of Medical Services

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): In primul rand ma numesc Connor McShane si am 25 de ani. Visul de a deveni medic nu il am din totdeauna insa o sa va povestesc imediat tot ce s-a intamplat. De-a lungul vietii am trecut prin multe greutati dar si prin momente frumoase. M-am nascut intr-o familie cu o stare financiara destul de buna si o mare parte din viata mi-am petrecut-o in lux si am dus un trai foarte ''lejer''. Am castigat destul de multi bani atat timp cat am fost avocat si om de afaceri insa vazand la televizor oameni care mor zilnic din cauza lipsei de personal din spitale insa si din cauza ca unii medici nu au pregatirea necesara. Dupa ce am trecut prin atatea,am decis sa renunt la cariera de avocat si sa ma dedic medicinei. Am inceput sa studiez medicina inca dinaintea academiei trecute a spitalului Los Santos insa nu am aplicat deoarece am considerat ca ar fi ok daca mai intai as avea cunostinte destul de avansate. Acum ca am am invatat foarte multe lucruri despre medicina din cartile de specialitate m-am simtit in stare sa depun si eu un CV pentru postul de medic la All Saints General Hospital in speranta ca voi fi acceptat.




OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: 7 luni

3.1 Varsta: 13

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 4-5 ore pe zi

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: O singura data am luat ajail cand m-am apucat de server si nu prea stiam asa bine regulile.

3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: O singura data din cauza bugului de la ANTICHEAT,am avut lag si mi-a dat automat ban insa a fost scos imediat.

3.5 Level In Joc: Momentan level 1. (contul e facut special pentru a intra in EMS)

3.6 Poza status: [CV]Connor McShane Medic

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): Vreau sa intru in aceasta factiune deoarece am mai avut rang-ul EMT-II pe vremea cand era Aurelianus lider si aveam de gand sa imi dedic tot timpul liber ems-ului insa Aurelianus a fost demis din functia de lider si toti am primit /uninvite. La academiile care s-au desfasurat de cand am iesit eu din EMS nu am aplicat deoarece mi-am perfectionat roleplay-ul cu alte factiuni (pe alte conturi bineinteles) si acum m-am gandit ca ar fi bine sa intru iarasi in EMS deoarece fratele meu va incepe facultatea de medicina si m-am gandit ca ar fi frumos sa reproduc si eu IG ceea ce va face el peste cativa ani,adica va fi medic.Un alt motiv pentru care as vrea sa fiu membru al spitalului este pentru ca a venit vacanta si am mult mai mult timp liber si ar fi pacat sa se duca aiurea in loc sa invat practic in game ceva ce m-ar putea ajuta chiar si in viata reala. (cunostintele de medic pe care le capat in joc de la cei mai avansati)Deci cam din aceste motive vreau sa intru in EMS insa inainte sa inchei vreau sa spun ca am facut acest cont special pentru a intra in aceasta factiune si  sper sa fiu acceptat si sa practic zilnic unul dintre cele mai frumoase roleplay-uri de pe server.



OFOFOOF[/hr]

Connor McShane

Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum