Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]John Connor

In jos

[CV]John Connor Empty [CV]John Connor

Mesaj Scris de John Connor Dum Iun 23, 2013 7:59 am

[CV]John Connor Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: John Connor

1.1 Varsta: 24 ani.

1.2 Sex: Masculin.

1.3 Adresa: Muholland 5.

1.4 Numar de telefon: 52596.

1.5 Stare civila: Necasatorit.

1.6 Locurile de munca precedente: Sofer de tir,mecanic.

1.7 Ocupatie in prezent: Nimic.

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da.




OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala nr.14 din San Fierro.

2.1 Liceu: Liceul de medicina din Los Angeles.

2.2 Facultate(optional): Facultatea de medicina din Las Venturas.

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Buna ziua,Ma numesc John Connor am 24 ani si doresc sa ajung un medic in orasul Los Santos,de mic copil imi placea sa ajut oamenii cu ce pot,tatal meu fiind medic chirurg imi spunea sa invat bine pentru a ajunge si eu ca si el un medic chirurg,imi doream foarte mult sa fiu medic,la varsta de 16 ani tatal meu Mark Connor ma dat sa invat la Scoala nr.14 din San Fierro
Scoala nr.14 din San Fierro.Aici am iesit cu note de 8 si 9 dupa care tatal meu sa gandit sa ma dea sa invat la Facultatea de medicina din Las Venturas,acolo am aflat ca a fi un medic este foarte bine,Imi doresc sa fiu medic in orasul Los Santos din doua pricine vreau sa ajut oamenii care au nevoie de mine,si nu-mi place sa vad cum altii se drogheaza fumeaza si fac fel de fel de nebunii vreau sa imi traiesc viata sanatos si din plin.Medicina este un lucru pe care si-l doreste ori ce om,pentru ca e un serviciu bine platit si foarte respectat,Cum am mai spus imi place foarte mult sa ajut oamenii si de asta vreau sa ajung aici in Los Santos Emergency Services.Multumesc mult.





OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: Un am si ceva.

3.1 Varsta: 15 ani.

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 4/5 ore.

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Nu.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da.

3.5 Level In Joc: 12.

3.6 Poza status: [CV]John Connor 6P1TV5r


4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):
As vrea sa fiu un membru al spitalului  deoarece imi place cel mai mult sa practic acest Roleplay imi place sa fiu aici pentru ca aici tot deauna sunt actiuni si oameni raniti,As vrea sa intru aici pentru ca m-am saturat deja de gang`uri si de mafii vreau sa incep lucrul in serios si vreau sa incep sa fac un roleplay de medic,daca sincer nu intru in EMS pentru PayDay ci pentru a face mai multe actiuni si cat mai mult Roleplay.Ma voi apuca de factiune in serios,sper ca voi fi acceptat.


OFOFOOF[/hr]

John Connor

Mesaje : 1
Data de inscriere : 22/06/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum