Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV] Emily_McKenzie

In jos

[CV] Emily_McKenzie Empty [CV] Emily_McKenzie

Mesaj Scris de Emily_McKenzie Joi Iun 27, 2013 5:53 am

quote]
[CV] Emily_McKenzie Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: Emily McKenzie

1.1 Varsta: 25

1.2 Sex: Feminin

1.3 Adresa: Rodeo 29

1.4 Numar de telefon:31332

1.5 Stare civila: Singura

1.6 Locurile de munca precedente: Am fost practicanta la spitalul din Las Venturas.

1.7 Ocupatie in prezent: Nici o ocupatie.

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da




OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala generala nr.3 Las Venturas

2.1 Liceu: Liceul Santiar Las Venturas

2.2 Facultate(optional): Facultatea de Mediciana din San Fierro

2.3 Altele: Curs de specializare in tratarea diabetului, curs de specializare in tratarea infectiilor.

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Visul meu de cand inca eram o copila a fost sa devin medic lafel ca si mama mea. Mamei mele i place sa ajute oameni si sa vada cum familile lor sunt fericite dupa ce acestia au scapat cu bine in urma unor accidente sau a unor boli, lafel si eu. Pe langa faptul ca este o meserie destul de bine platita, iubesc sa ajut oameni si sa fac bine. Cand eu aveam varsta de 5 ani bunica mea a facut cancer, vazand-o cum lupta contra bolii m-am ambitionat mai tare pentru a deveni medic. Dupa cativa ani ea a murit strapunsa de cancer. Spitalul este un loc care te invata sa fi un om mai puternic si sa iti invingi unele frici. Iubesc munca in colectiv si lucrul il echipa. Daca as fi aleasa promit sa respect programul spitalului cu strictete si sa imi dau toata silinta pentru a avea rezultate cat mai bune la locul de munca alaturi de ceilalti colegi si personalul spitalului.




OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: Decembrie 2012 [7 luni]

3.1 Varsta:17

3.2 Cat timp petreceti in joc?:5-6 ore

3.3 Ati fost vreodata ajailed?:nu
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?:nu

3.5 Level In Joc: 1

3.6 Poza status:[CV] Emily_McKenzie Lx9


4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): EMS este una dintre factiunile guvernamentale ale serverului de care este chiar foarte mare nevoie, zilinic multi playeri fac accidente si se intampla multe crime pentru care se cere un nivel de RolePlay bun si medici foarte buni. Unul dintre interese este banii, iar altul este RolePlayul mult mai diversificat decat in una dintre facitunile ilegale, am mai fost in aceasta factiunea si de pe un alt cont si iubesc sa fac RolePlay de medic avand in vedere ca si OOC am aceasta pasiune si dorinta de a deveni medic.



OFOFOOF[/hr]
[/quote]

Emily_McKenzie

Mesaje : 1
Data de inscriere : 27/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum