Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV] Silvio Navarro

In jos

[CV] Silvio Navarro Empty [CV] Silvio Navarro

Mesaj Scris de Silvio_Navarro Mar Iun 25, 2013 11:52 pm

[CV] Silvio Navarro Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume: Silvio Navarro

1.1 Varsta: 25Ani

1.2 Sex: Masculin

1.3 Adresa: Jefferson ap.20.

1.4 Numar de telefon: 51289

1.5 Stare civila: Necasatorit.

1.6 Locurile de munca precedente: Civil

1.7 Ocupatie in prezent: In prezent ma ocup toata ziua cu maturatul strazilor.

1.8 Aveti antecedente penale?: Da, 1. Nu aveam ce face si tot mergeam dupa politie puna cand mau urmarit din greseala mea, nu este grava din greseala mea am facut asta.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Desigur.




OFOFOF[/hr]

Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala cu clasele I-VII Nr.5 Los Santos.

2.1 Liceu: Liceul de medicina Los Santos.

2.2 Facultate(optional): Facultatea de medicina Las Venturas.

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):
Ma numesc Silvio Navarro si am varsta de 25 de ani. De cand eram mic doream din totdeauna sa devin medic deoarece tatal meu a fost un medic extraordinar de bun. La doar 5Ani tatal meu ar trebui sa mearga in Italia deoarece acolo la luat Directorul Spitalului Official.
El nu ar merge acolo deoarece vroia sa stea cu mine, insa nu prea avea cine sa ne intretina deoarece mama mea nu avea loc de munca, era somera. In timp ce mergea spre spital tatal meu a facut un accident foarte foarte grav. Medicii nu mai aveau ce sa faca deoarece facuse infart. De la varsta de 5 ani am ramas fara tata si fara bunici, ci doar cu mama. La varsta de 9 ani mama mea a murit deoarece facuse stop-cardiac. Eu incercasem sa fac tot felu de respiratii gura la gura dar nu aveam nici o sansa. Norocul meu era atunci, astfel aveam un telefon. Sunasem la ambulanta, venise o echipa de salvare. Ei incercase sa faca din rasputeri sa-mi vindece mama. Nu au putut face nimic, au duso repede la spital iar peste cateva zile mama mea murise. La varsta de 9 ani incercasem sa imi traiesc singur viata puna cand mi-am gasit un prieten bun cu mila de parintii pe care nu prea ia-m avut langa mine, acei pariniti de ai prietenului meu m-au luat drept copilul lor.
Eu doream sa devin medic puna cand acei parinti mau dat la o scoala speciala pentru medici. Cand termin scoala gimnaziala ma dusesem la facultate unde sa invat totul despre medic. La doar 25 de ani ma-m angajat la spitalul Los Santos unde in ziua de astazi imi traiesc viata sanatos si mananc sanatos.





OFOFOF[/hr]

(( Out of Character ))

3.0 De cat timp jucati pe server?: De 1An, dar am mai facut si pauze.


3.1 Varsta: 14Ani.

3.2 Cat timp petreceti in joc?: Depinde 7-8 Ore.

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Niciodata.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Niciodata.

3.5 Level In Joc: 2( Mi-am creat un nou character )

3.6 Poza status: Scuzati-ma dar cand dau sa fac ScreenShot nu mi se salveaza in documente deoarece nu stersesem la momentul potrivit pozele si acum mi sa blocat, si casa pot face trebuie sa instalez din nou windowsul.

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):
Salut, ma numesc Tiberiu si am 14Ani. Eu as dorii sa intru in EMS  din mai multe motive. Imi place extraordinar de mult sa fac RolePlay ca medic si imi place cum este aranjat. Stiu, multi vor sa intre in EMS doar pentru bani. NU si NU si NU ! Eu fac totul din placere, imi place ca vine totul de la sine. Stiu, nu este usor este greu dar mie imi place la nebunie. (( Nu sunt 100 cuvinte dar nu mai situ ce sa zic, va doresc multa bafta ))
[size=7]


OFOFOOF[/hr]

Silvio_Navarro

Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum