Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[C.V]John_Bonix

In jos

[C.V]John_Bonix Empty [C.V]John_Bonix

Mesaj Scris de John zis si Bonix Mar Iun 25, 2013 11:33 am

[C.V]John_Bonix Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: John Bonix

1.1 Varsta: 23

1.2 Sex: Msculin

1.3 Adresa: El.Corona .

1.4 Numar de telefon: noua-opt-unu-trei-zero

1.5 Stare civila : Din pacate necasatorit , inca imi caut jumatatea.

1.6 Locurile de munca precedente: Maturator , Gunoier si barman la un club din Los Santos.

1.7 Ocupatie in prezent: Caznic ,stau acasa si imi caut de lucru .

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da.


OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala generala nr.18 din Los Santos.

2.1 Liceu: Liceul de invatamant Medicinal din San Fiero.

2.2 Facultate(optional): Facultatea Medicinala din San Fiero.

2.3 Altele: Sunt un om de 1,83 m si am 56 de kg

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Doresc sa fiu membru al spitalului din o grama de motive. Primul motiv este ca tatal meu a fost medic iar mama mea a fost asistenta iar ei nu erau niciodata pe acasa , erau numai pe la spital sa ajute lumea , asta imi doresc si eu sa ajut lumea mai ales copii si oameni care sufere de boli de exemplu cance sau TBC . Daca as pteas as dori sa salvez intreaga lume ca oameni sa traiasca mai mult , toata lumea sa fie fericita sa nu le mai moara copii , stiu de la bunica cum e sa moarata copilul , ei ia murit copilul adica unchiul meu . Eu nici nu am apucat sa-l cunosc si sunt trist ,de accea nu vreau ca si ceilalti oameni sa fie tristi . Doresc ca toata lumea sa fie fericita si sa simta cu adevarat ca are o viata sanatoasa si ca poate sa se simta bine alaturi de familia sau prieteni lui .


OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?:

3.1 Varsta: 15

3.2 Cat timp petreceti in joc?: Am 3 luni de cand joc,iar in fiecare zi joc cate 4 sau 5 ore.

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Decat la cea de admini , eram incepator si nu stiam regulile.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Nu.

3.5 Level In Joc: 8 fac 9

3.6 Poza status: Nu mege f8 dau chach in joc.

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):

OFOFOOF[/hr]
Doresc sa fiu medic deoarece OOC mama prietenului meu este medic si am fost intr-o zi la ea si mi sa parut foarte intereseant ce face . Si inca am varsta prea mica pentru a deveni medic ooc. Deci daca ooc nu merge sa fiu medic hai sa incerc ic si in plus se face mult roleplay si asta imi place. Sa fac cat mai mult roleplay. Am multa experienta ca medic si eu ma tin de cuvant nu ca ceilalti o sa fiu foarte activ cum sunt mereu si o sa ajut pe ori cine si mai ales spitalul sau colegi.


John zis si Bonix

Mesaje : 4
Data de inscriere : 13/06/2013

Sus In jos

[C.V]John_Bonix Empty Re: [C.V]John_Bonix

Mesaj Scris de John zis si Bonix Mar Iun 25, 2013 11:36 am

Nu luati cererea asta in considerare pasta nu am facuto bine.

John zis si Bonix

Mesaje : 4
Data de inscriere : 13/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum