Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV] James_Walker

In jos

[CV] James_Walker Empty [CV] James_Walker

Mesaj Scris de James_Wallker Mar Iun 25, 2013 9:26 am

[CV] James_Walker Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume: James_Walker


1.1 Varsta: 25


1.2 Sex: Masculin 


1.3 Adresa: Locuiesc la gara orasului S.F.


1.4 Numar de telefon: 50874


1.5 Stare civila: Necasatorit


1.6 Locurile de munca precedente: Maturator de strazi , Pizza-Boy


1.7 Ocupatie in prezent:Sunt Maturator de strazi


1.8 Aveti antecedente penale?: Nu


1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Desigur



OFOFOF[/hr]


Educatie si formare




2.0 Scoala: Scoala Generala din Elvetia: Champittet College


2.1 Liceu: COLEGIUL NATIONAL DE MEDICINA SI FARMACIE "RAISA PACALO”


2.2 Facultate(optional):Facultatea de Medicină din cadrul UMF Carol Davila


2.3 Altele:---


2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):
 
    Ma numesc James_Walker si vreau sa fiu membru al spitalului , de mic copil mi-a placut medicina la varsta de 6 ani tata mia loat o trusa de prim ajutor , de atunci am inceput sa imi placa medicina la varsta de 14 ani juamte am plecat la un liceu de medicina pe nume Champittet College , am studiat foarte mult acolo , dupa terminarea liceului am hotarat sa plec la o Facultate de medicina privata si anume : Facultatea de Medicină din cadrul UMF Carol Davila , am studiat acolo ....
La varsta de 22 ani am fost medic al spitalului :  UCSF Medical Center, San Francisco , lucram zi si noapte, mi-a mers bine acolo pana la un anumit timp cand  aveam  24 de  ani acel spital a loat foc din cauza unor aparate medicinale  .... Si de 1 an caut un loc de munca bazat pe domeniu medicinal 
                                                                                                                
                                                                                               Cu multumiri : James_Walker





OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))


3.0 De cat timp jucati pe server?: aproximativ 3-4luni dar cu o mica pauza




3.1 Varsta: 16 jumate 


3.2 Cat timp petreceti in joc?: acum in vacanta : 5-6 ore pe zi
 
3.3 Ati fost vreodata ajailed? Nu
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server? Da , ma pus sa invat RolePlay dar asta sa intamplat acum ceva timp 


3.5 Level In Joc: 6


3.6 Poza status:  [CV] James_Walker M823


4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): 
Pai vreau sa fiu membru al spitalului pentru ca e o slujba serioasa , punctuala si frumoasa . De 2 saptamani asteptam clipa asta sa se deschida Birou de angajari , Aceasta slujba se bazeaza pe RolePlay .Am mai vrut sa devin medic ,dar a intervenit ceva in acel moment si nu am mai avut timp sa mai trimit CV,dar daca il trimeteam si acum as fii fost in aceasta factiune deoarece fac roleplay de calitate si respect termenii. 

                                                     Multumesc Frumos si sper sa fiu aceptat.
[size=7]


OFOFOOF[/hr]

James_Wallker

Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum