Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Diego_Angel

In jos

[CV]Diego_Angel Empty [CV]Diego_Angel

Mesaj Scris de Diego_Angel Mar Iun 25, 2013 1:54 am

Cod:

[left][b][size=18]Informatii personale[/size][/b]


1.0 Nume si Prenume: Diego Angel

1.1 Varsta: 23

1.2 Sex: Masculin

1.3 Adresa: Idlewood nr. 30

1.4 Numar de telefon: 107644

1.5 Stare civila: Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente: Maturator de strazi

1.7 Ocupatie in prezent: Loc de munca secundar maturator de strazi

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da

[size=7][hr]OFOFOF[/hr][/size]

[size=18][b]Educatie si formare[/b][/size]


2.0 Scoala: Scoala generala de baieti cu IQ foarte ridicat

2.1 Liceu: Liceul de baieti din San Fierro pe profilul Bio/Chimie

2.2 Facultate(optional): Facultatea de medicina din Los Santos

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): De cand eram mic, iubeam sa ingrijesc animalele, cand se lovea sau taia un membru al familiei eu luam un bandaj ,spirt  si altele, ma "jucam" de-a doctorul. Cum spuneam, de mic as fi vrut sa fiu doctor, sa operez oamenii,transplante si alte lucruri. Mai tin minte, eram cu un prieten pe afara si acesta a calcat cu piciorul intr-un cui, fisurandu-i calcaiul. Atunci , l-am luat in brate si l-am dus in casa si l-am ingrijit. Spitalul era putin departe, asa ca am chemat un taxi si m-am dus cu el ca sa ii faca un vaccin,anti-tetanos. Iubesc meseria asta si de aceea vreau sa cunos personalitati importante din spital, sa ajut femei sa nasca si altele. De aceea am facut si facultatea pentru medicina.

[size=7][hr]OFOFOF[/hr][/left][/size]

[center][u][b](( Out of Character ))[/b][/u][/center]
[left]3.0 De cat timp jucati pe server?: Pe alt cont am 60-65 de ore jucate, pe acesta am deabea o ora dar nu conteaza.

3.1 Varsta: 14 dar nu conteaza varsta

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 6-7 ore pe zi

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: La inceput, pentru mixing
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da, pe contul  celalalt, motiv trolling, a fost o greseala.

3.5 Level In Joc: Deabea 1, dar pe altul am 6.

3.6 Poza status:  Va pot trimite prin PM ca nu ma lasa sa il pun (forumul)

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): Pai mi-as dori sa fiu un membru al spitalului deoarece cred ca este cea mai buna factiune oficiala, roleplayul este diferit ( mai complex,mai hard ) si am un prieten care lucreaza acolo, sunt nerabdator sa intru , sa ajut oamenii loviti, sa ajjut la accidente IG etc..
As vrea sa intru in aceasta factiune deoarece este interesanta si fac roleplay de calitate si respect toti termenii.[/left]
[size=7][hr]OFOFOOF[/hr][/size][/quote]



AdminAdmin

Mesaje: 7
Data de inscriere:11/05/2013

[CV]Diego_Angel Icon_user_profile [CV]Diego_Angel Icon_contact_pm [CV]Diego_Angel Icon_contact_email [CV]Diego_Angel Icon_contact_www

Diego_Angel

Mesaje : 1
Data de inscriere : 25/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum