Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Khenan_Malkin

In jos

[CV]Khenan_Malkin Empty [CV]Khenan_Malkin

Mesaj Scris de Khenan_Malkin Dum Iun 23, 2013 11:16 am

[CV]Khenan_Malkin Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume:Khenan Malkin

1.1 Varsta:26

1.2 Sex:M(masculin)

1.3 Adresa:Str.Idlewood,nr.179

1.4 Numar de telefon:46041

1.5 Stare civila:Necasatorit,intr-o relatie de concubinaj.

1.6 Locurile de munca precedente:Nu am avut,deoarece am fost ocupat cu scoala de asistenti medicali din Los Santos.

1.7 Ocupatie in prezent:Somer.

1.8 Aveti antecedente penale?: Da,am fost arestat preventiv pentru ca am fost suspectat de evadare,dar s-a facut dreptate si nu am facut inchisoare,fusese o eroare in MDC.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da,sunt sofer profesionist.




OFOFOF[/hr]

Educatie si formare


2.0 Scoala:Scoala particulara pentru copii cu IQ ridicat din Las Venturas.

2.1 Liceu:Liceul particular pentru copii cu IQ ridicat,la profilul Bio-Chimie,absolvind liceul cu nota 9.97.

2.2 Facultate(optional): Facultatea de Medicina din Los Santos,fiind precedata de Scoala de Asistenti.

2.3 Altele:Cursuri de prim ajutor,cu nivel de dificultate ridicat.

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):Eu,Khenan Malkin doresc sa fiu membru al spitalului clinic din Los Santos pentru a salva vieti si a oferi sansa la viata.De mic mi-am dorit asta si am urmat facultatea de Medicina ca sa ajung in acest spital.Doresc de asemenea sa salvez oameni de la boli grave,sa gasesc leacuri pentru boli incurabile si sa aduc noi copii pe lume.Vreau sa fac o operatie pe cord deschis cu succes.Stiu ca daca voi fi acceptat,voi avea ocazia sa cunosc niste mari personalitati ale spitalului si sa invat foarte multe lucruri de la ei,urmand ca apoi sa-mi dau masteratul in Medicina cardio-vasculara si pe viitor sa creez o academie de paramedici,instruiti de mine.Cand voi avea 30 de ani,voi incepe doctoratul privind neurochirugia,bioterapia.Voi cerceta efectele marijuanei asupra astmului bronhic si voi incerca sa tratez cu metadona Altzheimer-ul.Imi doresc nespus sa fiu membru al spitalului pentru a interveni rapid si a salva victimele si a le oferi primul ajutor,deoarece este o necesitate si stiu ca sunt CAPABIL si tocmai de aceea,Spitalul ma poate ajuta pe mine,dar si eu pe el.Spre sfarsitul carierei,voi face un stiudiu amanuntit despre Sida si efectele ei si voi cauta o rezolvare,chiar daca pare foarte greu.




OFOFOF[/hr]

(( Out of Character ))

3.0 De cat timp jucati pe server?:Joc pe acest server din Octombrie 2012.


3.1 Varsta:14 ani,fac acum,in Iulie,dar nu e relevanta varsta.

3.2 Cat timp petreceti in joc?:Acum vara,petrec cam 8-12 ore pe zi.

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Da,la inceput,pentru Bunnyhop.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da,ii multumesc anticheat-ului pentru asta.Bugul cunoscut cu moneyhack.

3.5 Level In Joc:6 momentan,dar mai am un cont,de level 7 si jucasem pe mai multe,chiar si level 14.

3.6 Poza status: [CV]Khenan_Malkin 9ICWk6A

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):Sincer,imi doresc sa fiu membrul spitalului pentru a-mi dezvolta partea de Roleplay intr-o factiune oficiala si pentru a incerca ceva nou,deoarece nu am mai rolat ca medic.Imi doresc sa invat cum se roleaza cand faci o descarcerare sau chiar o operatie pe cord deschis.Doresc sa fiu alaturi de Mario Seppona,pentru ca il stimez si il apreciez pentru ca si-a dezvoltat nivelul de cunostinte in materie de medicina si ma poate ajuta pe mine sa ma dezvolt,de asemnea.In al doilea rand,doresc sa incerc ceva cu totul nou,pentru mine,si vreau sa vad cum stau cu organizarea(cu radio,codurile,academia).Vreau sa-mi incerc propriile puteri,ca un test.
[size=7]


OFOFOOF[/hr]

((Cred ca am gresit la asezare,deoarece nu s-au aplicat fonturile,imi cer scuze,nu ma prea descurc cu forumul asta))


Ultima editare efectuata de catre Khenan_Malkin in Dum Iun 23, 2013 11:17 am, editata de 1 ori (Motiv : Scuza pentru nearanjare corecta)

Khenan_Malkin

Mesaje : 2
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum