Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV] Andy Tyler

2 participanți

In jos

[CV] Andy Tyler Empty [CV] Andy Tyler

Mesaj Scris de Andy_Tyler Vin Iun 21, 2013 10:57 pm

[CV] Andy Tyler Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume: Andy Tyler

1.1 Varsta: 29

1.2 Sex: M

1.3 Adresa: Los Santos Hotel

1.4 Numar de telefon: 62626

1.5 Stare civila: Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente: Societatea de salubritate.

1.7 Ocupatie in prezent: Nimic

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da




OFOFOF[/hr]

Educatie si formare


2.0 Scoala: Generala nr. 3 Los Santos

2.1 Liceu: ''Bornwow'' din San Fierro, aplicatie pentru Fizica-Biologie

2.2 Facultate(optional): De medicina si practica din Las Venturas

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):  As dori sa fiu membru al spitalului deoarece mama si tatal meu au fost medici.Cand eram mic am avut o viata destul de grea,deoarece parintii mei erau medici si erau plecati mai tot timpul,dar cu toate asta eu doresc sa devin medic deoarece vreau sa ajut lume si mai ales copii,deoarece eu stiu cum e sa iti moara copilul,eu am avut un copil,dar din pacate a murit din cazua cancerului,dar cand el a murit mi-am jurat ca voi incerca sa ajut toti copii pentru ca nu vreau sa treaca si alti parinti prin ce am trecut eu,si mai ales copii sa nu treaca prin chinuri.Acesta a fost primul motiv,dar din cate veti auzii veti spune ca viata mea nu este foarte  frumoasa deoarece acum un an sotia mea a murit,culmea,tot din cauza cancerului si atunci am cazut intr-o depresie,dar mi-am amintit ce mi-am jurat si moartea sotiei mele este un plus pentru a devenii medic.Eu am si un frate care in prezent el este medic in Londra si are peste 2000 de operatii,iar eu doresc sa il intrec si sa devin cat mai experimentat in acest domeniu.In prezent scriu o cerere pentru a devenii un stagiar. 




OFOFOF[/hr]

(( Out of Character ))

3.0 De cat timp jucati pe server?:


3.1 Varsta: 15

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 7 ore

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Nu
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da

3.5 Level In Joc: 5

3.6 Poza status: Imi dati permisiune sa o pun, daca nu dau la cineva prin pm

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):
 Vreau sa devin medic in-game deoarece am o matusa medic si mi se pare interesant ceea ce face,si am zis ca daca tot nu pot fii OOC medic la varsta asta macar sa fiu IG medic.Si in plus mi se pare ca roleplay-ul de medic este printre cele mai bune roleplay-uri,ai ce face ca medic daca esti activ si chiar vrei sa faci asta.Daca voi devenii medic in-game promit ca voi fii activ si voi incerca sa fiu prezent la orice accident.Am mai vrut sa devin medic ,dar a intervenit ceva in acel moment si nu am mai avut timp sa mai trimit CV,dar daca il trimeteam si acum as fii fost in aceasta factiune deoarece fac roleplay de calitate si respect termenii. 
[size=7]


OFOFOOF[/hr]

Andy_Tyler

Mesaje : 1
Data de inscriere : 21/06/2013

Sus In jos

[CV] Andy Tyler Empty Re: [CV] Andy Tyler

Mesaj Scris de Mario_Seppona Vin Iun 21, 2013 11:08 pm

[CV] Andy Tyler Medicalbadge




Buna Ziua Domnule  va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.


Va anuntam ca Ati fost Acceptat!

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum