Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Emmet Jackson

2 participanți

In jos

[CV]Emmet Jackson Empty [CV]Emmet Jackson

Mesaj Scris de Emmet_Jackson Vin Iun 21, 2013 7:18 am

[CV]Emmet Jackson Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume:Emmet Jackson

1.1 Varsta: 28

1.2 Sex:M

1.3 Adresa: Idlewood 160

1.4 Numar de telefon: 18608

1.5 Stare civila:Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente: -

1.7 Ocupatie in prezent: Nu lucrez

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu
 
1.9 Detineti un permis de conducere valid?:Da




OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala din  Los Santos clasele I-VIII

2.1 Liceu: Liceul de  Medicina din Las Venturas

2.2 Facultate(optional): -

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):
Buna ziua ! Ma numesc Emmet Jackson si astazi va voi descrie in cateva cuvinte de ce doresc sa fiu membru al spitalului. In primul rand vin dintr-o familie de medici mama mea fiind doctor veterinar , iar tatal meu doctor oftalmolog. De mic copil am incercat sa ajut cu tot ce am putut oamenii din jurul meu in special atat cu bunuri materiale , dar si cu sfaturi . La varsta de 14 ani , mama mea mi-a dat in grija un caine pe care urma sa-i dau numele Rex. Dupa doi ani , venind de la scoala l-am gasit pe strada lovit de o masina , dar nu foarte grav mai exact o problema la , labuta fiind calcat pe ea. Norocul meu a fost acela ca , in ziua respectiva aveam la mine niste bandaje . Aducandu-mi aminte ce-mi spusese mama in legatura cu , cainii raniti la labute am urmat urmatoarea procedura :am incercat sa-i pipai degetele si sa vad daca scheauna sau isi trage labuta insa nu a fost deloc asa. Pentru orice eventualitate am vorbit cu mama mea care l-a vazut si ea si mi-a spus ca nu a fost ceva grav. 
De la varsta de 16 ani , eu Emmet Jackson am crezut ca in viata voi ajunge medic indiferent in ce ipostura indiferent de teste sau altele. Consider ca eu sunt destul de pregatit atat apt fizic cat si moral pentru a fi un membru demn de spital.
In urma faptului ca : in Los Santos cresc numarul accidentelor , dar si al mortilor tot odata , as dori sa ajut din toate punctele de vedere acest spital.De ce ? Tota lumea , dupa parerea mea ar trebui sa se ghideze dupa urmatorul Motto : Viata are prioritate ! 
Eu , va doresc o zi buna in continuare si imi pare rau daca v-am irosit timpul . La revedere !



OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: 4 luni

3.1 Varsta:15

3.2 Cat timp petreceti in joc?: depinde , 4-6 ore

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Da , o singura data sper sa nu fie o problema
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?:Nu

3.5 Level In Joc: 4

3.6 Poza status: http://postimg.org/image/8m7ws9ddt/ [ E mai demult poza , nu stiu ce are dar nu-mi merge PS in joc , imi cer scuze ]

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):
De ce doresc membru in spital ? Pai eu , Andrei as dori sa ajut destul de multe persoane avand in vedere faptul ca nu prea am vazut activitate din partea unora dintre membrii . 
De cand am intrat pe server , activitatea nu mai este atat de crescuta , iar unii membrii nu stiu RP cu adevarat , iar cand ai nevoie de ei sunt AFK . Eu consider ca spitalul ar avea nevoie de oameni capabili si activi pe sv. As mai dori sa fiu membru al spitalului deoarece imi place foarte mult RP-ul de medic in general . Imi plac atat filmele politiste cat si cele in care sunt prezente cadrele medicale.
Acum , ramane la aprecierea voastra daca doriti sa fiu membru al spitalului. Acestea au fost cuvintele mele , eu va doresc o zi buna si imi cer scuze ca v-am irosit timpul .



OFOFOOF[/hr]

Emmet_Jackson

Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/06/2013

Sus In jos

[CV]Emmet Jackson Empty Re: [CV]Emmet Jackson

Mesaj Scris de Mario_Seppona Vin Iun 21, 2013 11:09 pm

[CV]Emmet Jackson Medicalbadge




Buna Ziua Domnule  va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.


Va anuntam ca Ati fost Acceptat!

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum