Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Luis Vialpando

2 participanți

In jos

[CV]Luis Vialpando Empty [CV]Luis Vialpando

Mesaj Scris de Luis Vialpando Joi Iun 20, 2013 3:30 am

[CV]Luis Vialpando Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume:Luis Vialpando

1.1 Varsta:33 ani.

1.2 Sex:Masculin

1.3 Adresa:Jefferson Nr2.

1.4 Numar de telefon:52779

1.5 Stare civila:Necasatorit.

1.6 Locurile de munca precedente:Fost membru LSPD,TCC,AGC.

1.7 Ocupatie in prezent:Somer.

1.8 Aveti antecedente penale?:Nu.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?:Da.



OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala:Scoala cu clasele I-VIII San Fierro.

2.1 Liceu:Liceul de medicina San Fierro.

2.2 Facultate(optional):Facultatea de Medicina Las Venturas.

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):Ma numesc Luis Vialpando si am varsta de 33 de ani.De cand eram mic,imi doream sa fiu un medic,deoarece tatal si bunicul meu au fost ambii medici si nu prea erau pe acasa.In urma cu mult timp,cand eu aveam cam 7 ani,parintii
si bunicul meu au plecat cu masina din localitate.Acestia au facut un accident destulde grav cu masina,prin urma caruia,tatal meu a murit pe loc,fiind soferul,iar mama cu bunicul meu a murit mai apoi,pe patul de spital.Ramanand fara parinti si bunici,pentru ca bunica murise cu mult inainte,am crescut cu cel mai bun prieten al meu, deoarece parintilor lui li s-a facut mila de mine si m-au luat la ei acasa sa aiba grija de mine si sa tina locul parintilor mei adevarati.Ei mi-au oferit tot ce aveam nevoie,ca orice alt copil si,in timp,am trecut peste tot.M-au dat la o scoala buna,din cauza ca ei stiau bine de dorinta mea de a deveni un doctor adevarat si,mai apoi am facut si facultatea de medici.Acum am o diploma si imi caut un loc de munca stabil.Promit solemn ca voi respecta colegii,si mai mari si mai mici in grad,voi pune munca si implicarea pe primul loc si imi voi face treaba...Iubesc medicina,dupa cum am zis,de cand eram doar un copil,si de asta am aplicat eu pentru acest post acum.



OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?:1 an jumate.

3.1 Varsta:15 ani.

3.2 Cat timp petreceti in joc?:5-6ore.

3.3 Ati fost vreodata ajailed?:Da.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?:Nu.

3.5 Level In Joc:10

3.6 Poza status:[CV]Luis Vialpando Sa_mp_123

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):


OFOFOOF[/hr]
Ma numesc Cristi am 15 ani si doresc sa intru in EMS deoarece  iubesc la nebunie sa fac roleplay de medic si imi place si meseria in sine,Out Of Character.De asemenea,momentan nu am un loc de munca In Character si fac afaceri si de asta imi trebuie bani.Am auzit ca se fac bani si din aceasta meserie,mai ales daca iti faci treaba cum trebuie.Sunt pasionat de medicina si OOC,iar acesta este un motiv pentru care vreu sa devin unul IC.Pot sa spun ca depind intr-un fel de meseria asta,dar nu conteaza.Sper ca nu v-am irosit timpul si sper sa ma fi facut inteles.De asemenea promit solemn ca,indiferent de decizia luata am sa o accept,fara comentarii sau aberatii care nu isi au rostul.

Luis Vialpando

Mesaje : 1
Data de inscriere : 20/06/2013

Sus In jos

[CV]Luis Vialpando Empty Re: [CV]Luis Vialpando

Mesaj Scris de Mario_Seppona Vin Iun 21, 2013 11:10 pm

[CV]Luis Vialpando Medicalbadge




Buna Ziua Domnule  va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.


Va anuntam ca Ati fost Acceptat!

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum