Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Cv]Raymond Royce

In jos

[Cv]Raymond Royce Empty [Cv]Raymond Royce

Mesaj Scris de Raymond Royce Joi Iun 20, 2013 1:56 am

[Cv]Raymond Royce Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume: Raymond Royce

1.1 Varsta:26

1.2 Sex:Masculin

1.3 Adresa:Idlewood 136

1.4 Numar de telefon:54267

1.5 Stare civila:Singur

1.6 Locurile de munca precedente:Sweeper

1.7 Ocupatie in prezent:Sweeper

1.8 Aveti antecedente penale?:Nu.

1.9 Detineti un permis de conducere valid?:Da.






Educatie si formare


2.0 Scoala:Gimnaziala NR.16

2.1 Liceu:Liceul Pedagogic NR.3

2.2 Facultate(optional):Facultatea de Medicina

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte):Numele meu este Raymond Royce.Imi doresc atat de mult sa fiu membru al spitalului All Saints pentru ca aceasta vocatie mi-a placut de mic copil.Am fost atras de medicina inca de mic copil,din scoala gimnaziala.Tatal meu a fost pompier acesta fiind ucis intr-un incendiu izbucnit in partea estica a orasului Los Santos.Dupa care,stiind ca este o munca periculoasa si dificila am ales acest loc de munca pentru ca imi place sa ajut oamenii,sa ofer cate o mana de ajutor atunci cand pot si sa ajut lumea sa-si intretina cat mai bine sanatatea.Lucrand la Departamentul Fireman mi-am dat seama de la tatal meu ca nu ai cum sa fii si medic si pompier in acelasi timp pentru ca sunt prea multe de facut pentru un om normal.As vrea sa ma axez mai mult in domeniul medicinei deoarece studiile mele sunt superioare in acest domeniu;spitalul pentru mine este un loc foarte drag,vazand oameni internati zilnic dar sunt bucuros ca,cineva are grija si de acesti oameni care sunt lasati sa moara.In orasul Los Santos se petrec zilnic sute de accidente pe care eu as putea sa le opresc.Numele meu este Raymond Royce si va multumesc pentru atentie.





(( Out of Character ))

3.0 De cat timp jucati pe server?:Pe acest server detin o vechime de 3 luni.


3.1 Varsta:14

3.2 Cat timp petreceti in joc?:Majoritatea timpului liber[5-6 ore zilnic]

3.3 Ati fost vreodata ajailed?:Nu.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?:Nu.

3.5 Level In Joc:2

3.6 Poza status:

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): As dori sa intru in acest EMS pentru ca in primul rand este o mare actiune RP si caut de mult timp o factiune care sa aiba actiune RP,pe langa asta am si un coleg in aceasta factiune care mia recomandato (Xavier Herrera) si a spus ca in factiunea asta se gaesc oameni care gandesc si in final imi doresc mult sa intru in factiune





Ultima editare efectuata de catre Raymond Royce in Joi Iun 20, 2013 2:02 am, editata de 3 ori (Motiv : Trimit /stats prim PM la cine imi corecteaza Cv-ul)

Raymond Royce

Mesaje : 1
Data de inscriere : 20/06/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum