Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]Adam Zigler

2 participanți

In jos

[CV]Adam Zigler Empty [CV]Adam Zigler

Mesaj Scris de Adam Zigler Dum Iun 16, 2013 11:53 pm

[CV]Adam Zigler Medicalbadge

Informatii personale



1.0 Nume si Prenume:Zigler Adam

1.1 Varsta:28

1.2 Sex:Masculin

1.3 Adresa:Los Santos-Idelwood

1.4 Numar de telefon:55441

1.5 Stare civila:Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente:Spitalul de urgenta San Fiero

1.7 Ocupatie in prezent:Nimic

1.8 Aveti antecedente penale?:Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?:Da




OFOFOF[/hr]

Educatie si formare


2.0 Scoala:Scoala generala I-VIII San Fiero

2.1 Liceu:Liceul Sportiv Los Santos

2.2 Facultate(optional):Facultate de medicina San Fiero

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Imi doresc foarte mult sa fiu membru al spitalului aici in Los Santos deoarece in primul rand este orasul unde m-am nascut si nu vreau sa plec de aici iar in al 2-lea rand acest oras este foarte periculos in fiecare zi au loc evenimente neplacute, multi oameni sunt raniti sau chiar omorati de nenumaratele gasti si ma doare inima cand ii vad pe moarte iar eu nu pot sa-i ajut deoarece nu sunt angajat al spitalului si nu am unde sa-i duc pe cei raniti care din pacate sunt foarte multi si in fiecare zi vad cazuri de genul. Mama mea este tot medic pe aceeasi specializare ca a mea, chirurgie la spitalul din Las Venturas, mi-a propus sa ma duc sa ma angajez acolo dar sincer nu am putut fiindca Los Santos este o parte din mine iar visul meu inca din liceu a fost sa lucrez la spitalul de aici fiindca este unul foarte bun, cu aparatura de ultima generatie dar din pacate cu personal foarte redus. Cand eram in liceu chiar am fost de mai multe ori cu clasa in vizita la spitalul de aici si am ramas surprins, nu se compara cu alte spitale la care am mai fost in vizita si nu se compara nici chiar cu cel din Las Venturas care este si el unul foarte bun la randul lui. Varsta mea de 22 de se datoreaza faptului ca am fost dat la scoala de la 6 ani si va asigur ca am terminat facultatea si am toate diplomele atasate la CV care va demonstra acest lucru.




OFOFOF[/hr]

(( Out of Character ))

3.0 De cat timp jucati pe server?:Cam 3 luni


3.1 Varsta:17

3.2 Cat timp petreceti in joc?:Depinde de zi 3-4 ore in timpul saptamani si in WeekEnd-vacante destul de mult

3.3 Ati fost vreodata ajailed?:Nu.
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?:Nu.

3.5 Level In Joc: 1

3.6 Poza status:[CV]Adam Zigler <a href=[CV]Adam Zigler Sa_mp_342" />

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):Pai imi doresc sa fac parte din aceasta factiune pentru ca este una dintre cele mai bune de pe server.In aceasta factiune trebuie sa cunosti foarte bine Rp-ul.Aceasta factiune de a dezvolta cat mai mult Rp-ul pe server si vreau si eu sa ajut la acest lucru,dar nu chiar toti oameni isi dau interesul pentru a mari Rp-ul pe server si de asta doresc sa intru in aceasta factiune.CU ajutorul la alti oameni putem mari foarte mult Rp-ul pe server si sincer chiar imi doresc consolidarea acestei factiune,chiar este pacat sa se piarda. Se poate totusi si ca EMS sa fie o factiune impunatoare si respectata pe acest server pentru ca munca ca medic este destul de grea , implicand cunostiinte importante de medicina , primul ajutor si/sau de anatomia omului.

[size=7]


OFOFOOF[/hr]

Adam Zigler

Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/06/2013

Sus In jos

[CV]Adam Zigler Empty Re: [CV]Adam Zigler

Mesaj Scris de Mario_Seppona Mier Iun 19, 2013 3:23 am

[CV]Adam Zigler Medicalbadge



Buna Ziua Domnule Zigler va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.

Va anuntam ca Ati fost Acceptat!


Va pueti prezenta Duminica 19/06/2013 orele 19:00 in incinta Spitalulu

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum