Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV] Michael Chole

2 participanți

In jos

[CV] Michael Chole Empty [CV] Michael Chole

Mesaj Scris de Michael_Chole Dum Iun 16, 2013 8:32 am

[CV] Michael Chole Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: Michael Chole

1.1 Varsta: 28

1.2 Sex: M

1.3 Adresa: Jefferson

1.4 Numar de telefon: 97323

1.5 Stare civila: Liber

1.6 Locurile de munca precedente: Maturator de strazi

1.7 Ocupatie in prezent: Camionagiu

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da



OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala generala cu clasele I-IIIV Los Santos

2.1 Liceu: Liceul sanitar Los Santos

2.2 Facultate(optional): Facultatea de medicina Los Santos

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Vreau sa ma alatur spitalului deoarece in ultima vreme sunt din ce in ce mai multe accidente si se ranesc multi oameni si au nevoie de ingrijiri si vreau sa ii ajut deoarece mie imi place sa ajut lumea si sa lucrez in echipa. Multi au boli sau alte probleme de sanatate si nu are cine sa ii ajute, cei din jur vor suna la paramedici iar noi vom intervenii imediat. Am experienta ca medic, stiu sa fac injectii, ma descurc intr-o operatie de orice fel. Stiu sa conduc bine o masina de salvare si cum a sunat cineva la medici eu voi ajunge in cel mai scurt timp posibil, de asemenea cum am spus si mai sus, detin un permis de conducere valid. Sunt pregatit fizic cat si psihic pentru a deveni un bun medic.



OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: 2 luni si ceva

3.1 Varsta: 15

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 3-4 ore poate mai mult

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Nu
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da, pe un alt cont, inainte sa se poata face arme, aveam o arma si se credea ca e din sob, dar am rezolvat si am primit unban.

3.5 Level In Joc: 2

3.6 Poza status: h t t p: / / i.imgur.com/vPfZ NyE.p ng

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte): As dorii sa ma alatur acestei factiuni deoarece este un buna din punctul meu de vedere. Imi place ce roleplay se face aici si imi place sa il practic. Imi place sa fiu medic si OOC, ma pricep foarte bine dupa parerea mea.  Ma ocup bine de acest lucru si daca imi mai si dezvolt calitatile pentru a deveni cat mai bun la a face roleplay de medic. Daca ma veti accepta nu veti regreta, decizia fa apartine, o zi buna!


OFOFOOF[/hr]

Michael_Chole

Mesaje : 2
Data de inscriere : 14/06/2013

Sus In jos

[CV] Michael Chole Empty Re: [CV] Michael Chole

Mesaj Scris de Mario_Seppona Mier Iun 19, 2013 3:11 am

[CV] Michael Chole Medicalbadge



Buna Ziua Domnule Michael va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.

Va anuntam ca Ati fost Acceptat!


Va pueti prezenta Duminica 19/06/2013 orele 19:00 in incinta Spitalulu

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum