Los Santos Fire Departament
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[CV]James_Nillson

2 participanți

In jos

[CV]James_Nillson Empty [CV]James_Nillson

Mesaj Scris de Wilssem_Celudda Dum Iun 16, 2013 1:03 am

[CV]James_Nillson Medicalbadge
ALL SAINTS GENERAL HOSPITAL ACADEMY
Informatii personale


1.0 Nume si Prenume: James Nillson

1.1 Varsta: 26

1.2 Sex: Masculin

1.3 Adresa:Gara Los Santos

1.4 Numar de telefon:sapte-doi-unu-patru-sase

1.5 Stare civila:Necasatorit

1.6 Locurile de munca precedente:LSPD ( Los Santos Police Departament )

1.7 Ocupatie in prezent: Somer

1.8 Aveti antecedente penale?: Nu

1.9 Detineti un permis de conducere valid?: Da 




OFOFOF[/hr]


Educatie si formare


2.0 Scoala: Scoala Generala Nr. 5 Los Santos

2.1 Liceu: Liceu Mihai Eminescu Los Santos

2.2 Facultate(optional): Medicina

2.3 Altele:---

2.4 De ce doriti sa fiti membru al spitalului(minim 200 cuvinte): Mi se pare un departament demn de asa ceva , imi doresc de mult timp sa ma alaturi departamentului Los Santos , dar pana acum nu am avut ocazia , imi voi incerca norocul la sesiunea aceasta . Sora mea este angajata la departamentul SFEMS , a studiat foarte mult sa ajunga in acest domeniu , a pasionato foarte mult si s-a decis sa se mute in San Fiero sa nu-si piarda serviciul pentru care a invatat din greu in ani de scoala / liceu / facultate , a salavat mii de vieti prin operatii pe corp deschis , ma indrumat pe aceasta cale spunandumi ca nu am sa regret salariar si imi voi putea face vitorul facandu-mi o casa , familie frumoasa , voi putea pune bani de-oparte pentru alte probleme care se vor ivi ! Si nu numai pentru asta as vrea sa ma alaturi departament-ului ,as vrea ajut si eu oamnei cu probleme. Si de mic imi doresc sa particip la o operatie pe corp deschis , si nu numai . Am studiat atatia ani acum vreu sa-mi fac si eu vitorul alaturi de departamentul Los Santos , va fi o onoare pentru mine. 




OFOFOF[/hr]


(( Out of Character ))
3.0 De cat timp jucati pe server?: De 3-4 luni

3.1 Varsta: 15

3.2 Cat timp petreceti in joc?: 5-6-7 ore , depinde

3.3 Ati fost vreodata ajailed?: Nu
3.4 Ati fost vreodata banat de pe server?: Da , pentru un motiv neintemeiat , dar a fost scos.

3.5 Level In Joc: 8

3.6 Poza status: http://postimg.org/image/lh6cl9q4p/

4.0 De ce ti-ai dori sa fi membru al spitalului din punct de vedere OOC(min. 100 cuvinte):  Pai de mic am visat sa devin medic , mai ales gipsar , avand mainile rupte de 6 ori , si piciorul odata in gips , ma pasionat vanzand in fiecare zi cat de cautat este acest domeni si de fiecare data cand mergeam era un tanar de 25 ani , care tot timpul se ocupa de mine si de fiecare data il plateam cum se cuvine , lucra frumos incet si curat de fiecare data cauta sa nu ma murdareasca si cabinetul lui era pus la punct fiecare lucru pus la locul lui nu imprastitat , acest domeniu ma pasionat si chiar voi incerca sa invat din rasputeri sa devin si eu ca acel tanar ! Dar imi place si sa fiu sofer pe ambulanta , in primul rand imi place viteza si in al doilea rand , sa acord un prim ajutor unui domn/doamna care este in pericol.



OFOFOOF[/hr]

Wilssem_Celudda

Mesaje : 6
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

[CV]James_Nillson Empty Re: [CV]James_Nillson

Mesaj Scris de Mario_Seppona Dum Iun 16, 2013 4:21 am

[CV]James_Nillson Medicalbadge


Buna Ziua Domnule Case va informam ca C.V-ul dumneavoastra a fost analizat de catre echipa noastra de angajari si am luat o decizie in urma unei lungi discuti.
Va anuntam ca Ati fost Respins!


Perioada Aplicatiilor A Expirat
[

Mario_Seppona

Mesaje : 25
Data de inscriere : 16/05/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum